Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк привітав з Днем захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 12:01

Сьогодні, 14 жовтня, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк спільно з головою Коростенської територіальної громади Володимиром Москаленко, депутатами Верховної, обласної, районної та міської ради привітали зі світлим святом  Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва, а також Днем захисників та захисниць України.

Цього дня, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку жителям Коростенщини, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння Українському народові та загинули за незалежність Української держави та знаку «Борцям за незалежну Україну».

Хвилиною мовчання усі присутні згадали тих, хто сьогодні не знами, тих хто загинув захищаючи нашу державу.

Саме цього дня, усі щирі та теплі слова прозвучали для захисників та захисниць нашої країни.

На завершання урочистостей відбулось богослужіння біля пам’ятного знаку - скульптури Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці.

Усі бажаючі мали змогу скуштувати «солдатської каші», яку приготували солдати з військової частини, погрітися теплим чаєм та поспілкуватися у спокійній атмосфері.

Начальник відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю