На 96 році пішов з життя учасник бойових дій Другої світової війни, голова Коростенської районної ради ветеранів – Микола Якович Фещенко

Дата: 16.10.2021 11:16

Для тих, хто його знав це важка, гірка втрата. Людина-епоха, людина великого серця, душі, людина яка багато років свого життя віддала людям похилого віку, ветеранам, усміхнений, доброзичливий - саме таким ми запам’ятаємо його.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо разом з Вами.