Працівники Коростенської районної державної адміністрації долучились до виконання програми Президента України «Зелена країна»

Дата: 18.10.2021 12:32

З 1 жовтня по 30 листопада за ініціативи Держлісагентства України на Житомирщині триває акція «Створюємо ліси разом». Цієї осені вона стала унікальною ще й тому, що відновлення лісу та його створення відбувається в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна».

Ну а сьогодні, 18 жовтня, працівники Коростенської районної державної адміністрації спільно з працівниками ДП «Коростенський ЛМГ» та Коростенської міської ради долучилися до виконання Президенсткої програми «Створюємо ліси разом».

Лісівники провели необхідні інструктажі та забезпечили садівним матеріалом.

Спільними зуссилями на території 2,9 га Бехівського лісництва, обход № 2 було висаджено 16 000 саджанців дубу та сосни звичайної.

В Коростенському районі площі відтворення лісів постійно збільшуються. Причому лісорозведення проводиться і в тих місцях, де вже роками ліси взагалі не росли.

Вирощування лісу - це і науково складна, і фізично нелегка праця, а її теперішній обсяг оцінять лише наступні покоління. Бо, приміром, береза і вільха ростуть 60 років, сосна - понад 80, а стиглість дуба перевищує 100 років. Тому наша праця - для майбутнього, для того, щоб наш край через століття мав, завдяки своїм лісам, здоровий мікроклімат, потужний лісовий фонд, який є легенями планети.

Завантажуйте ваші фото, де ви самі саджаєте дерева:

* Покажіть всім, як ви висаджуєте ліс.

* Завантажуйте фото, вказуйте точку висадки на карті.

* Ваші вчинки надихають інших!

Начальник відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю