Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк долучився до програми Президента України «Зелена країна»

Дата: 18.10.2021 18:56

Сьогодні, 18 жовтня, завдячуючи програмі Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» у ДП «Малинське лісове господарство» висадили понад 20 000 саджанців берези та сосни.

До чудової акції долучився і голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк, голова обласної ради Володимир Федоренко, голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська, голова Малинської територіальної громади Олександр Ситайло, Народна депутатка України Тетяна Грищенко, голова Малинського лісового господарства Сергій Фурник, керівник Малинського фахового коледжу Ігор Іванюк, заступники голови Коростенської РДА Сергій Кириченко та Володимир Сивко.

Слід зазначити, що станом на сьогодні, завдячуючи програмі Президента України «Зелена країна», в нашій рідній державі висаджено понад 7 млн нових дерев, з них 2,6 млн дерев висаджено у Житомирській області.

Ліс - це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки ми висадимо 1 мільярд нових дерев, за 10 років - збільшимо площу лісів на 1 мільйон гектарів. Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни!

Тож дорогі друзі, завантажуйте ваші фото, де ви самі саджаєте дерева:

• Покажіть всім, як ви висаджуєте ліс.
  • Завантажуйте фото, вказуйте точку висадки на карті.
  • Ваші вчинки надихають інших!

Начальник відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю