Зробимо країну зеленішою разом! ВІДЕО

Дата: 19.10.2021 17:15

Державне підприємство «Коростенське лісомисливське господарство» активно організовує заходи з висадки лісу та озеленення у рамках акції «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента «Зелена країна».

18 жовтня на території Бехівського, Омелянівського, Турчинецького, Ушомирського та Шершнівського лісництв було створено лісові культури на площі 15 га, де було висаджено 99 тис. сіянців із власних розсадників.

Участь у посадці взяли працівники Коростенської РДА, Коростенської ТГ, Горщиківської ТГ, Іршанськької ТГ, Ушомирське шкільне лісництво, телебачення, волонтери, активісти, лісова охорона та небайдужі громадяни.

Отже, всі присутні учасники внесли свій вклад у загальнодержавну справу та висадили 56 тис. сіянців дуба та 43 тис. сосни .

Ми раді, що стали частиною хорошої справи.

Тепер головне, щоб усі сіянці прийнялись і в майбутньому стали могутнім лісом! Це цікавий та корисний досвід, особливо для тих, хто у цьому новачок.

Дякуємо за таку потрібну ініціативу!