Поліція розслідує ДТП на Малинщині за участі водія мопеда та нетверезого велосипедиста

Дата: 20.10.2021 12:29

Дорожньо-транспортна пригода сталася 18 жовтня близько 18.30 у смт Чоповичах Малинської громади.

Попередньо, 72-річний місцевий житель, рухаючись велосипедом вулицею селища, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з мопедом «Дельта», за кермом якого перебував 28-річний житель громади.

У результаті ДТП водій мопеда отримав тілесні ушкодження та був ушпиталений до реанімаційного відділення Коростенської лікарні.

Нині триває встановлення всіх обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. За результатами освідування, водій велосипеда перебував у стані сп'яніння (1,6 проміле).

Поліція закликає водіїв двоколісних транспортних засобів суворо дотримуватись Правил дорожнього руху та особистої безпеки.

За жодних обставин не сідайте за кермо у стані сп'яніння! Не виконуйте ризиковані маневри на дорозі.

Дбайте про справність транспортного засобу.  Обов'язково використовуйте  захисні шоломи, виділяйте себе на дорозі за допомогою спеціальних світлоповертаючих елементів, жилетів або хоча б світлого одягу.

Не забувайте про ці елементарні заходи, що можуть врятувати ваше життя та здоров'я!