У Коростені з підобліковим на тему здорового способу життя говорив психолог

Дата: 22.10.2021 09:46

20 жовтня 2021 року психолог відділу, Андрій Шевчук провів індивідуальну мотиваційну бесіду з суб`єктом пробації присвячену пропагуванню здорового способу життя та спонуканню  до зменшення вживання алкоголю.

Психолог наштовхнув суб`єкта пробації до роздумів: вибір залежить від нас самих, наголосив на відповідальності за свої вчинки, та здатності самооцінювати їх.

У підсумку бесіди підобліковий отримав практичні рекомендації щодо зменшення вживання алкогольних напоїв та мінімізації шкідливих ризиків для здоров’я.

Профілактика шкідливих звичок це в першу чергу інформація про вилив на організм людини нікотину, алкоголю, наркотичних речовин. Кожен повинен знати, що нікотин, алкоголь, наркотики отрута, яка знищує людину, руйнуючи здоров’я, послаблюючи волю, позбавляючи людину життєвих і моральних цінностей.