«Лісовичок» садить ліс

Дата: 22.10.2021 16:41

Напевно, немає жодної людини в ДП «Овруцьке лісове господарство», котра б ще не взяла участі в громадській акції «Створюємо ліси разом» у рамках екологічної програми Президента «Зелена країна».

Окремі працівниці рекреаційного комплексу «Лісовичок» вже не раз долучалися до спільного садіння дерев. У минулу середу вирішили доєднатись до акції усім своїм дружним колективом, висадивши молоденькі ніжно-мереживні вічнозелені туї та ялівці на території самого «Лісовичка», тим самим гармонійно доповнивши його ландшафтний дизайн.

«Нехай знають, що й «Лісовичок» садить ліс!» - жартують дівчата, у ході роботи домовившись про те, аби в якісь із наступних вихідних отак усім колективом, разом зі своїми рідними і друзями, посадити на одній із підготовлених ділянок «чисто свій лісовичковий шматочок лісу!»