Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проведено засідання Координаційної ради з питань дотримання прав дитини та сім’ї, в якому взяли участь фахівці Нацсоцслужби

Дата: 26.10.2021 12:00

На засіданні Координаційної ради було обговорено питання «Додержання прав дітей в умовах карантинних обмежень, обумовлених поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19», під час розгляду якого заступник директора департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності Нацсоцслужби Володимир Вовк поінформував членів Координаційної ради щодо результатів моніторингів проведених Нацсоцслужбою щодо:

- здійснення місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування повноважень щодо соціального захисту дітей в умовах карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби;

- стану утримання та виховання дітей, які зараховані на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду різних типів, форм власності та підпорядкування;

- стану запровадження посад фахівців соціальної роботи або інших надавачів соціальних послуг, утворення та кадрового забезпечення служб у справах дітей в територіальних громадах.

Детальніше щодо результатів моніторингу дивіться інфографіку