До уваги суб’єктів господарювання (операторів ринку), які проводять реалізацію харчових продуктів

Дата: 27.10.2021 11:39

Коростенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує про надходження повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 15.10.2021 року  № 2021.5575  стосовно виявлення Salmonella Enteritidis в курячому м’ясі, що експортувалась з Польщі (виробник: SuperDrob S.A.. Ciechanow; місце зберігання: AMP Logistika, Plonsk, Poland), продукцію надіслано до України у кількості 1600 кг (отримувач: ПМП «ВІНТЕР», вул. Лідавська, 1, м.Луцьк, 43000).

При виявленні даної продукції просимо звертатись до Коростенського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.