Переваги військової служби за контрактом в Збройних Силах України

Дата: 01.11.2021 14:41

29 жовтня для 11 безробітних з числа учасників АТО/ООС Коростенського міського центру зайнятості було проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю начальника інженерної служби військової частини А 3204 м. Житомира Володимира Кирейчука.

Військовий цікаво та змістовно розповів слухачам про проходження військової служби з урахуванням принципу гендерної рівності та підбору працівників за посадами: водій, кухар, швачка, діловод, технік, водій-електрик.

Присутні були ознайомлені з соціальним пакетом військовослужбовців, строками контракту, перспективами зростання та підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі,  можливістю отримання житла за кошти держави та запровадження додаткової винагороди в ООС від 5 до 18 тисяч гривень.

Володимир Кирейчук також розповів про можливість навчання у вищих навчальних закладах без відриву від служби та пенсійне забезпечення. Слухачі семінару отримали набір буклетів, перелік посад та номер контактного телефону для індивідуальних співбесід.