У Коростені відбулась робоча зустріч з суб’єктами соціального патронажу

Дата: 01.11.2021 14:52

28 жовтня 2021 року старший інспектор Коростенського РВ № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Сергій Ятченко взяв участь у робочій зустрічі з заступником начальника УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради Надією Грива та начальником відділу з питань сімейної політики УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради Людмилою Медведчук для обговорення повноважень органу пробації та подальшої співпраці за напрямком пенітенціарної пробації.

Присутні обговорили питання злагодженості дій спрямованих на підготовку засуджених, які відбувають покарання у виправній колонії, до звільнення та пошук шляхів залучення коштів органів місцевого самоврядування для вирішення проблемних питань засуджених.

Окреслення конкретних потреб має досить важливе значення для суб’єктів пенітенціарної пробації, оскільки вони стикаються з рядом проблем, та потребують допомоги. Вирішення таких питань сприятиме кращій ресоціалізації осіб після звільнення з установи покарань, та запобіганню вчиненню ними повторних злочинів.