42% українців, які ще не вакцинувались, готові щепитись за певних умов, – МОЗ

Дата: 03.11.2021 14:16

Як зазначає Міністерство охорони здоров’я України, найбільше мотивує охочих щепитися те, що вакцинація може запобігти коронавірусній хворобі чи ускладненням від неї та що вони не заразять інших людей. Це дійсно так, адже вакциновані люди у 5 разів рідше заражаються та мають більш ніж у 10 разів нижчий ризик госпіталізації з COVID-19, ніж нещеплені.

Загалом, 60% усіх українців позитивно ставляться до вакцинації від COVID-19 і 62% погоджуються, що необхідно робити щеплення від COVID-19.

Чому дехто досі сумнівається? Серед основних причин — недооцінка ризиків COVID-19, міфи про щеплення та небажання повторно вакцинуватися, якщо в цьому буде необхідність.

Дослідження проведене у вересні-жовтні 2021 року (до запровадження «червоних зон») дослідницькою агенцією Info Sapiens за підтримки UNICEF Ukraine Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та World Bank Ukraine.

Детальнішеbit.ly/3mMF69r