Велике будівництво на Житомирщині: триває зведення дворівневої транспортної розв’язки поблизу Бердичева

Дата: 09.11.2021 13:33

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на міжнародному автошляху М-21 створюється дворівнева транспортна розв’язка поблизу Бердичева.

«Реалізація даного проєкту дасть можливість поліпшити безпеку руху, розвантажити напрямок за рахунок перерозподілу транспорту, якісно його покращити та значно скоротити час подорожі», – зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Вже зведено шляхопровід у другому рівні транспортного пересічення: змонтовано балки, проведено армування, забетоновано монолітну плиту та перехідні плити, встановлено бар’єрне огородження.

Наразі тривають роботи з влаштування шарів дорожнього покриття на підходах до шляхопроводу та проїздах, ведуться земляні роботи.

Також із покращенням погодних умов за проектом буде продовжено будівництво:

• шляхопроводу на з’їзді № 2 Бердичів – Житомир;
  • підходів до шляхопроводу;
  • додаткового лівого віднесеного повороту, на межі села Осикове;
  • лівого віднесеного повороту на з’їзді, перед селом Гришківці.

Транспортна розв’язка поблизу Бердичева є частиною нового маршруту між двома столицями – Київ та Кишинів. Про це було оголошено під час зустрічі президентів України та Молдови. Маршрут територією України проходитиме через Київську, Житомирську та Вінницьку області. Протяжність всього маршруту – майже 600 кілометрів.

Нагадаємо, що в рамках програми Президента України «Велике будівництво» триває капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису