Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк спільно з підполковником поліції Михайлом Величко провели нараду

Дата: 10.11.2021 13:27

Сьогодні, 10 листопада, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк спільно з підполковником поліції Михайло Величко та заступницею голови Коростенської районної ради Оленою Харченко провели нараду з питань виявлення, попередження та припинення кримінальних правопорушень та корупційних діянь, що готуються або вчинені працівниками органів та підрозділів Національної поліції України.

Михайло Величко розповів керівникам структурних підрозділів Коростенської РДА про роботу Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки, наголосив, що це міжрегіональний територіальний підрозділ Національної поліції України.

Юрій Володимирович зауважив, що головними завданнями управління Департаменту внутрішньої безпеки є і забезпечення реалізації заходів з питань внутрішньої безпеки в Національній поліції України, і виявлення, попередження та припинення кримінальних проваджень та корупційних діянь, що готуються або вчинені працівниками органів та підрозділів Національної поліції України, і захист посадових осіб від перешкоджання у виконанні службових обов'язків.

В свою чергу Михайло Володимирович, відзначив, що інформацію, яка була озвучена під час зустрічі потрібно довести до голів територіальних громад Коростенського району, а в разі наявності проблемних питань, які виникають при співпраці з підрозділами поліції, а також підрозділами системи МВС, негативних проявів серед вказаних осіб, неналежної та нетактовної поведінки на службі та у побуті, вчинення протиправних дій або ж прикривання протиправної діяльності окремих громадян чи юоидичних осіб терміново та невідкладно повідомляти до Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України (м.Житомир, вул.Старий Бульвар, 5/37, телефон довіри +380635657040).

Ірина Вознюк,

начальник відділу інформаційної діяльності