#Децентралізація: стартував 6-й Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

Дата: 11.11.2021 11:15

До уваги громад Житомирщини! Долучайтеся до головної платформи з обговорення децентралізації і реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Коли? 11 листопада (09.30 – 16.00) та 12 листопада (09.00 – 13.00).

Де? Онлайн, для участі заповніть анкету учасника/-ці за посиланням.

Форум складається з 5 панельних дискусій та однієї бліц сесії, йтиметься про:

• зміни до Конституції в частині децентралізації та реформування місцевих державних адміністрацій;
  • асоціації органів місцевого самоврядування: принципи Європейської хартії місцевого самоврядування та законодавче регулювання в Україні;
  • міські агломерації;
  • розвиток гірських територій;
  • захист прав внутрішньо переміщених осіб.

Захід організовують Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерство розвитку громад та територій України, Донецька обласна державна адміністрація, Луганська обласна державна адміністрація, Львівська обласна державна адміністрація за сприяння та підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрація в Україні».

Близько 50 спікерів і спікерок долучаться до Форуму у двох студіях – Київська (м. Київ) та Східна (м. Краматорськ) –  та онлайн.

Цільова аудиторія Форуму: представники/-ці органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади з усіх регіонів України.

Мови заходу: українська та англійська.

Програма заходу ТУТ.