Триває збір інформації щодо необхідності перегляду нормативно-правових актів із регуляторної діяльності

Дата: 12.11.2021 11:16

Як повідомляє Державна регуляторна служба України, Указом Президента України від 11 серпня 2021 року № 347/2021 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2021 року «Про Стратегію економічної безпеки України на період до 2025 року» було визначено, що зниження регуляторного навантаження є частиною стратегічного курсу у сфері економічної безпеки країни.

Указами Президента України Володимира Зеленського від 20 вересня 2020 року № 713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» та вiд 08 листопада 2019 року № 837/2019 «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави» Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

Вiдповiдно до підпункту 1 пункту 5 Положення про міжвідомчу робочу групу з питань дерегуляції господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 925, робоча група має право отримувати в установленому порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та органiзацiй iнформацiю, необхідну для виконання покладених на неї завдань.

Відповідно до чинних документів на території Коростенського району триває збір інформації щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України або центральних органів виконавчої влади.

Інформацію можна надати на електрону адресу: apr@krstrda.zht.gov.ua

Зразок форми встановлего зразка, за допомогою якої можна надати інформацію, наведений нижче.

Да та номер документа

Вид документа (постанова КМУ/наказ ООВ (найменування якого ООВ)

Назва документа

Підстави для скасування (коротке обґрунтування)