Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Коростенщини!

Дата: 16.11.2021 09:46

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні медіа, які доносять до суспільства оперативну та ґрунтовну інформацію про актуальні процеси в Україні та світі, формують світогляд та утверджують цінності демократії і відкритого суспільства, відіграють надзвичайно важливу роль для кожного з нас.

Саме медійники сьогодні забезпечують наших громадян інформаційним контентом, виконують функцію соціального посередника, встановлюючи тісні зв’язки між різними суспільними секторами, формуючи об’єктивні уявлення про сучасний світ.

Завдяки вашій щоденній роботі люди відчувають свою причетність до суспільних процесів, ви задовольняєте їх потреби в об’єктивній та неупередженій інформації.

Бажаю всім працівникам медійної галузі та зв’язку професійного зростання, міцного здоров’я, нових креативних ідей та їх реалізації! Хай ваші репортажі, інтерв’ю, відеосюжети завжди будуть актуальними, цікавим і чесними! Зі святом!

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк