В селі Веселівка Коростенського району сталось загоряння господарської будівлі

Дата: 16.11.2021 10:07

16.11.о 6:50 на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про загоряння господарської будівлі в селі Веселівка Коростенського району.

На момент прибуття рятувальників було встановлено, що вогнем знищено покрівлю по всій площі розміром 10х6. Вже о 7:20 пожежу вдалося локалізувати, а о 7:45 вдалося ліквідувати. На пожежі працювало 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

Ймовірно пожежа сталася через замикання в електромережі. Загалом з початку року на території міста Коростень та району виникло 748 пожеж, у вогні загинуло 7 громадян. Збитки сягають понад 14,3 млн грн.

Повідомляє начальник Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК.