Всеукраїнський фермерський форум

Дата: 16.11.2021 11:49

18 листопада 2021 року о 10:00 відбудеться Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приурочений до Дня працівників сільського господарства.

Організаторами Форуму є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад.

Захід передбачає зв’язок за допомогою ZOOMміж студією у м.Києві та з приміщеннями в громадах для прямого спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів та експертів з фермерами .

Посилання для підключення до Форуму: https://us06web.zoom.us/j/81295161675

Учасники Форуму зможуть задати питання Першому заступнику Міністра агрополітики, відповідальному за державну підтримку агросектору.

Формат заходу передбачає дотримання карантинних обмежень у відповідній громаді.

АНОНС

Всеукраїнського фермерського форуму (онлайн)

до Дня працівників сільського господарства

«Актуальні напрями державної підтримки агросектору»

Дата: 18 листопада2021 року

Час: 09:30 – 12:00

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Всеукраїнська асоціація громад

Учасники: представники законодавчої та виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, фермери

Формат: заходом передбачається зв’язок за допомогою ZOOMміж студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад для прямого спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України, експертів з фермерами. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на YouTube-каналі ПроLandза посиланням:

Програма Всеукраїнського фермерського форуму (онлайн):

09:30 – 10:00 Реєстрація, вітальна кава

10:00 – 10:30 Вітальне слово

Модератор – Слободяник Іван Леонід, Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів;

Корнієнко Олександр Сергійович, Перший заступник Голови Верховної Ради України;

Лещенко Роман Миколайович, Міністр аграрної політики та продовольства України;

Заблоцький Мар’ян Богданович, Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів податкової і митної політики;

Безгін Віталій Юрійович, Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування;

Кучма Володимир Володимирович, Голова Всеукраїнської асоціації громад;

Кубах Сергій Миколайович, Керівник напряму земельної реформи Програми USAID«АГРО»;

Август Станіслав Максимович, Виконавчий директор Всеукраїнського Об’єднання Старост;

Геращенко Антон Юрійович, Радник міністра Внутрішніх справ України.

10:30 – 12:00 Актуальні напрями державної підтримки.

10:30 – 11:00 – Висоцький Тарас Миколайович, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;

11:00 – 12:00 – Запитання – відповіді.

Для участі у форумі в приміщенні громади необхідно зареєструватися на сайті www.farmers.org.ua.

Після реєстрації відповідальний в громаді за агросектор запросить Вас на Форум (Ірина Гладка – 0676246716, е-пошта zhy.coordinator@communities.org.ua)

Інформація відділу агропромислового розвитку,

екології та економічної політики