Більше 16 млн гривень штрафів - перші результати роботи WIM-комплексів

Дата: 18.11.2021 11:01

З 1 жовтня по 9 листопада, інспекторами Укртрансбезпеки було складено 949 постанов про порушення, зафіксовані WIM-комплексами, на суму 16 728 000 гривень.

1 202 750 гривень штрафів вже сплачено.

Нагадаємо, 1 жовтня, запрацював новий Закон щодо посиленого ГВК та автоматичної фіксації порушень вантажних норм.

За допомогою вмонтованих в дорожнє покриття датчиків, система WIM (Weight-in-Motion) дозволяє визначити вагу автомобіля. Камери фіксують швидкість, габарити та номерні знаки транспортних засобів. Дані про порушення передаються та опрацьовуються в Центрі обробки даних Державної служби України з безпеки на транспорті.

Порушник зобов'язаний сплатити штраф протягом 10 днів з дня отримання листа з реквізитами.

У разі несплати штрафу - він стягуватиметься в примусовому порядку Державною виконавчою службою України.

Укртрансбезпека закликає всіх учасників ринку дотримуватися законодавства та не вантажити понад норму.

Укртрансбезпека