Коростенська ДПІ: Добровільне декларування коштів, які розміщенні на депозитному банківському рахунку

Дата: 18.11.2021 11:35

Коростенська ДПІ нагадує, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

При цьому, об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності, у тому числі валютні цінності (банківські метали, крім тих, що не розміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи.

Щодо коштів, які розміщенні на депозитному (вкладному) банківському рахунку, з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування, то такі кошти можна задекларувати та сплатити збір з одноразового добровільного декларування за відповідною ставкою.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»