Податкова амністія: запитуєте-відповідаємо

Дата: 18.11.2021 13:41

Питання: Як заповнити графу «Витрати на придбання (набуття)/оціночна вартість» одноразової (спеціальної) добровільної декларації, якщо фізособою придбано нерухомість за рахунок доходів з яких податки і збори сплачені не в повному обсязі (наприклад, нерухомість придбана за 3 млн грн, з них: 2 млн грн – це кошти, з яких сплачено податки, та 1 млн грн – кошти, з яких податки не сплачувались)?

Відповідь: У графі «Витрати на придбання (набуття)/оціночна вартість» одноразової (спеціальної) добровільної декларації зазначаються витрати на придбання (набуття)/оціночна вартість об’єкта нерухомого майна в повному обсязі (у даному прикладі – 3 млн грн), а в графі «Вартість активу (база для нарахування збору)» зазначається частина коштів, з яких не сплачено податки і збори (у даному прикладі – 1 млн гривень).

Коростенська ДПІ