На Житомирщині створено кол-центри для роз’яснення та консультування населення щодо важливості вакцинації проти COVID-19

Дата: 18.11.2021 16:07

В Житомирській області триває вакцинальна кампанія від COVID-19. У регіоні створено кол-центр для роз’яснення та консультування населення щодо важливості вакцинації від коронавірусної хвороби.

Кваліфіковані фахівці центру у телефонному режимі інформують про розташування найближчих доступних пунктів щеплення і центрів вакцинації, допомагають отримати інформацію про наявність вакцин від COVID-19, нагадують про своєчасну вакцинацію другою дозою.

Також кол-центр проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з приводу необхідності отримати повний курс щеплення від COVID-19. Сподіваємось, ці зусилля допоможуть якомога більшій кількості людей отримати завдяки щепленням надійний захист від коронавірусної інфекції та разом подолати пандемію.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за телефонами кол-центру: (0412) 44-85-62 або (0412) 44-87-94.