Дата: 23.11.2021 14:19

Минулого тижня у трьох навчальних закладах м. Коростеня поліцейські ювенальної превенції спільно з представниками реабілітаційного центру провели серед учнівської молоді профілактичну роботу «Мій вибір – життя без наркотиків».

Зустрічі відбувались у форматі роз’яснювальної бесіди про шкідливість пагубної звички та відповідальність за пов’язані з незаконним обігом наркотиків чи психотропу правопорушення. Також учні мали змогу отримати компетентні відповіді на поставлені з цього приводу запитання.

Подібні профілактичні заходи упродовж місяця відбудуться й в інших навчальних закладах району.