Онлайн-нарада з питань організації роботи та взаємодії у сфері соціального захисту між управлінням та громадами району

Дата: 25.11.2021 09:49

23 листопада 2021 року управлінням соціальної політики Коростенського району Житомирської області проведено онлайн-нараду за участю заступника начальника управління – начальника відділу по роботі з персоналом та юридичного забезпечення, начальників відділів управління, відділів: №1 (Народичі), № 2 (Лугини), №3 (Овруч), № 4 (Олевськ), № 5 (Малин) УСП Коростенської РДА по питаннях щодо організації роботи та взаємодії у сфері соціального захисту між управлінням та громадами району, забезпечення проведення верифікації та моніторингу державних виплат, надання всіх видів соціальних допомог, пільг, субсидій, компенсацій жителям району, розглянуто інші питання стосовно соціального захисту населення.