Дата: 25.11.2021 15:16

Сьогодні, до голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка, з робочим візитом завітали заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерій Бушков, заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, заступник директора Департаменту технологічної модернізації соціальної сфери Міністерства соціальної політики України Альона Гуменюк, заступник Голови правління пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Олександр Малецький, заступник Голови Житомирської ОДА Віктор Градівський, головний спеціаліст відділу сприяння проектам цифрового розвитку департаменту координації проектів цифрової трансформації Валерій Штаба, директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Олена Грищук, голова Ушомирської територіальної громади Людмила Мала та представник від розробника єдиної інформаційної системи соціальної сфери Тетяна Дзера.

Головною метою зустрічі стало ефективне забезпечення належної реалізації експериментального проекту щодо організаційно-методичної підтримки процесів, пов‘язаних із упровадженням першої черги Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, за участю органів місцевого самоврядування, залучених до процесів тестової експлуатації.

Тому сьогодні, Юрій Володимирович спільно з гостями відвідали центр надання адміністративних послуг та відділ соціального захисту та охорони здоров’я Ушомирської сільської ради Коростенського району, а також управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації.

Кожен керівник мав змогу розповісти про проблемні питання, які виникають під час роботи з тестовою програмою, а також змогли наочно продемонструвати, як формується та чи інша послуга, які виникають питання під час формування справи. Керуючі вказали на недоліки та позитивні нюанси у роботі з експериментальними програмами.

«Переконаний, що завдяки наполегливій праці професіоналів соціальної сфери Коростенського району система соціальної підтримки і надалі буде розвиватись, модернізовуватись відповідно до світових стандартів та викликів сьогодення, соціальні послуги та підтримка стануть доступними всім, хто потребує піклування й турботи», – на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі зазначив Юрій Володимирович.

Ірина Вознюк,

начальник відділу інформаційної діяльності