«Укрзалізниця» закликає спілкуватися без бар’єрів

Дата: 29.11.2021 08:22

Ми часто наголошуємо, що безбар’єрність не можна звужувати лише до пандусів, ліфтів і решти елементів доступності. Тому дуже радіємо, коли великі компанії, розвиваючи безбар’єрність, промотують толерантне спілкування.

«Укрзалізниця» – державна компанія, яка зшиває своїми залізничними мережами різні регіони країни, закликала спілкуватися без бар’єрів та розмістила на своєму сайті посилання на «Довідник безбар’єрності» https://www.uz.gov.ua/passengers/

Нагадаємо, компанія є учасником спільноти «Бізнес без бар’єрів», яка торік згуртувалася навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Укрзалізниця розбудовує безбар’єрну інфраструктуру для пасажирів, модернізує поїзди, створює й адаптує сервіси, надає робочі місця людям з інвалідністю.

Нагадаємо, що у «Довіднику безбар’єрності» з’явилися десять нових ілюстрацій, які простими і зрозумілими образами розкривають поняття безбар’єрності.