Шановні працівники прокуратури!

Дата: 01.12.2021 08:05

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Коростенського району, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

Бажаю вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

Голова Коростенської РДА

Юрій ТАРАСЮК