Як вберегти дитині сім'ю за допомогою патронату

Дата: 09.12.2021 14:24

У вересні 2009 року Наталія та Євген Дудко погодились на кілька місяців замінити немовляті рідних маму і тата - стати патронатною сім'єю.

Мама покинула дитину в пологовому будинку, соцслужби не сподівались на те, що вона стане доброю матір'ю, адже вже раніше позбавили її батьківських прав щодо першої дитини.

Немовля помістили в сім'ю Дудків.

Згодом мама почала навідуватися до дитини, а разом з нею - її співмешканець. Як кажуть спеціалісти, пара “відновлювала свій батьківський потенціал”.

“Потім вони переїхали до Черкаської області, забрали дитину і зараз всі живуть разом, дитина з мамою”, - каже керівниця Partnership for Every Child / Кожній дитині Василина Дибайло.

Сім'я Дудків до сих пір працює як патронатна. За 9 років через їхній затишний дім пройшло більше 35 дітей.