Уряд започаткував експериментальний проект щодо додаткового соцзахисту працівників підприємств великої приватизації, — Прем’єр-міністр

Дата: 09.12.2021 15:41

Уряд запроваджує накопичувальну пенсійну систему для працівників підприємств великої приватизації. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 9 грудня.

«Сьогодні Уряд започаткував експериментальний проект — програму додаткового соціального захисту працівників підприємств, які підпадають під велику приватизацію. Інвестор, який купує такий державний об’єкт, протягом двох років після приватизації буде сплачувати внески в недержавні пенсійні фонди для більш ніж половини працівників підприємства», — зазначив Прем’єр-міністр.

За словами Дениса Шмигаля, внески складатимуть не менше, ніж 4% від зарплати. Це стане одним з перших кроків до повноцінного запровадження накопичувальної пенсійної системи для всіх українців.