Поліцейські встановили причетного до обкрадання обійстя жителя Овруцької громади

Дата: 10.12.2021 13:16

9 грудня 56-річний житель Овруцької громади  повідомив  про крадіжку речей з будинку у   с. Великій Хайчі. Як пояснив чоловік, він наглядає за цією садибою за дорученням власників.

Оперативники швидко встановили причетного до протиправного діяння. Ним виявився 38-річний місцевий житель. Викрадені речі у нього вилучили.

Загалом же з початку року поліцейські Коростенського райуправління встановили причетних майже до 90 крадіжок, учинених на території району, тобто 74% від зареєстрованих.

Водночас поліцейські застерігають: наближається період зимових свят та відпусток. Як свідчить практика, домушники активізуються саме у такі сезони, коли люди залишають домівки і їдуть на відпочинок чи гостини до рідних. Тому, якщо плануєте такі мандрівки, не кажіть про це стороннім та вчасно подбайте про надійний нагляд (охорону) за житлом.

Коли неприємностей все ж уникнути не вдалось, якнайшвидше повідомте про це до поліції. Від оперативності надходження заяви, багато в чому залежить ефективність розкриття злочину.