Долучайтеся до опитування щодо подальшого наповнення «Довідника безбар’єрності»

Дата: 13.12.2021 10:44

Громадська організація «Безбар’єрність» проводить опитування, яку нову інформацію українці хотіли б побачити у «Довіднику безбар’єрності».

На сьогодні найбільш затребуваними виявилися три теми:

як поводитися з людьми з розладами аутистичного спектра та чому не потрібно називати невихованою дитину, яка влаштувала істерику серед вулиці;

як пояснити дитині, що таке інвалідність та чому дружити з однокласником на кріслі колісному – це не соромно;

як говорити з батьками дітей з інвалідністю: що коректно, а що – неприпустимо.

Вже найближчим часом відповіді на ці питання з’являться у Довіднику. Нагадаємо, що наразі він складається з чотирьох розділів, серед яких – «Складові безбар’єрності», «Правила мови», «Словник» та «Безбар’єрний календар».

Опитування ще актуальне, якщо ви бажаєте поділитися ним із друзями або хочете надати свої пропозиції щодо наповнення Довідника – переходьте за посиланням https://forms.gle/GRhFMsFY32PTwSAX9.

«Довідник безбар’єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської. Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Аналітичну та технічну підтримку проєкту надавала Громадська організація «Безбар’єрність». Упорядниця Довідника – Тетяна Касьян, ілюстраторка – Ольга Дегтярьова.

Партнерами проєкту виступили «ДТЕК», «Данон Україна», група готелів «Fairmont Grand Hotel Kyiv», «Inka», «1+1 media», «Доступно.UA», «Happy Today».