В Коростенському району сталось ДТП за участі буса та легковика

Дата: 13.12.2021 12:07

10 грудня, близько 13:00, на автодорозі між м. Малином та с. Гамарнею Малинської громади сталася ДТП за участі буса та легковика. Травми отримала пасажирка останнього.

Попередньо, водійка автомобіля «Nissan», 38-річна жителька Київської області, не врахувавши дорожні умови та обстановку, допустила занос транспортного засобу на заокругленій ділянці дороги та подальше зіткнення із зустрічним автомобілем «Iveco» під керуванням 71-річного житомирянина. У результаті 61-річна пасажирка легковика була госпіталізована до лікарні.

Обидва транспортні засоби поліцейські вилучили для експертного дослідження у рамках відкритого кримінального провадження (ст. 286 ККУ).

Шановні водії! На дорогах району спостерігається погіршення погодних умов. Під час руху обирайте безпечну швидкість, щоб мати змогу вчасно зреагувати на зміну дорожньої ситуації. Будьте максимально уважними та обачними.