Юрій Тарасюк взяв участь в прямому ефірі радіо «Житомирська хвиля» щодо питань захворюваності на COVID-19 та вакцинації від цієї недуги в Коростенському районі

Дата: 13.12.2021 17:01

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк взяв участь в прямому ефірі радіо «Житомирська хвиля» у передачі «Радіодень».

І хоча основною темою програми було «Як вакцинують і лікують від COVID-19 в Коростенській ОТГ?», Юрій Тарасюк спільно із начальником відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Коростенської міської ради Миколою Зайцем та генеральним директором КНП «Коростенська центральна міська лікарня» Сергієм Ковердуном також відповіли на питання ведучої програми Ірини Самарцевої яким є рівень захворюваності на COVID-19 в Коростенській територіальній громади, чи активно люди щеплюються і навіщо працюють волонтери на пунктах вакцинації міста.

Детальніше у відеосюжеті.