Команда Коростенського району — чемпіон області з волейболу серед ветеранів 40+

Дата: 13.12.2021 22:55

11 грудня на волейбольних майданчиках смт. Ємільчино відбулись обласні змагання з волейболу серед ветеранів пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Миколайовича Дідовця.

У змаганнях брала участь чоловіча команда ветеранів волейболу Коростенського району.

В складі команди ветеранів чоловіків змагались Володимир Мужчук, Руслан Скиданчук, Володимир Бордюг, Володимир Хоменко, Андрій Пашинський, Олександр Мольдерф,  Роман Лавренчук та Микола Гребень.

Цікаво та захоплююче проходили волейбольні поєднання наших спортсменів з командами Лугинської, Ємільчинської, Пулинської та Курненської об’єднаних територіальних громад.

За результатами змагань команда  ветеранів Коростенського району знову, як і 10 років підряд виборола перемогу, обігравши в фінальному поєдинку  з рахунком 2:1 команду Лугинської селищної ради, яка стала срібним призером.

Коростенська районна державна адміністрація вітає команду з гарними спортивними здобутками та щиро дякуємо всім учасникам за гідне представлення Коростенського району на обласних змаганнях.

Особливі слова вдячності висловлюємо нашому шановному ветерану спорту Мужчуку Володимиру Володимировичу за підготовку спортсменів до обласних змагань та особисту участь в даних змаганнях.

Многії Вам літа та спортивного завзяття на довгії роки!

Жанна Сидоренко,

головний спеціаліст відділу освіти,

охорони здоров’я, культури та спорту

Коростенської районної державної адміністрації.