Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Коростенська ДПІ: Використання ПРРО є дешевшим та простішим

Дата: 16.12.2021 12:42
Кількість переглядів: 219

Суб’єкти господарювання, які підпадають під дію Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» № 265/95-ВР та Податкового кодексу України та в яких виникає обов’язок застосовувати реєстратор розрахункових операцій та/або програмний реєстратор розрахункових операцій, можуть самостійно вибрати для здійснення розрахунків за товари /послуги використання РРО або ПРРО, залежно від власних потреб.

Фото без опису

Використання ПРРО є дешевшим та простішим, оскільки він встановлюється на будь-який гаджет, що економніше, ніж придбання традиційних касових апаратів та їх обслуговування.

Програмний РРО передбачає виключно он-лайн реєстрацію та он-лайн передачу (отримання) даних до фіскального сервера контролюючого органу.

Реєстрація ПРРО проводиться на підставі заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-ПРРО ( J/F1316602).

Передача даних до ДПС забезпечується без залучення інформаційних еквайєрів.

Реєстрація ПРРО та обмін документами між ПРРО та фіскальним сервером відбувається виключно на підставі електронних документів з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів.

У програмному РРО за запитом користувача можна автоматично створити Z-звіт (періодичний звіт) засобами фіскального сервера або засобами ПРРО.

Суб’єкти господарювання мають використовувати лише переведені у фіскальний режим роботи ПРРО, зареєстровані у Реєстрі програмних реєстраторів розрахункових операцій і виключені з нього, з дотриманням порядку їх застосування.

ПРРО реєструється шляхом присвоєння програмним забезпеченням фіскального сервера фіскального номера ПРРО із внесенням даних до Реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Про реєстрацію ПРРО суб’єкту господарювання направляється інформація у другій квитанції із зазначенням присвоєного під час реєстрації фіскального номера ПРРО.

Суб’єкт господарювання, який зареєстрував ПРРО, подає Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа за формою J/F1391801 з інформацією про ідентифікатор ключа з сертифікату, який використовується для підпису, щодо того працівника, якому надані повноваження проводити розрахункові операції.

Кожен касир засвідчує проведення розрахункових операцій та передачу даних до фіскального сервера власним електронним підписом.

ПРРО може застосовуватись лише в тій господарській одиниці, дані про яку внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.

ДПС надає інформаційну підтримку СГ, які використовують або мають намір використовувати ПРРО у центрах обслуговування платників податків та через Інформаційно-довідковий департамент ДПС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь