У Коростені із суб’єктом пробації говорили про проблеми насилля в сім’ях

Дата: 16.12.2021 12:47

Нещодавно в рамках здійснення наглядової пробації з метою сприяння усвідомленню суб’єктами пробації проблеми насилля в їх сім’ях, ознайомлення з правовими нормами, що захищають право громадянина на свободу від усіх форм насилля до роботи з клієнтом пробації Коростенського РВ № 1 залучено представника ГО «Центр допомоги учасникам АТО Коростенщини».

Під час зустрічі присутні говорили про види домашнього насильства та відповідальність, яка наступає після його вчинення наслідки насильницької поведінки та необхідність конструктивного вирішення конфліктних ситуацій. Працівники пробації наголосили на тому, що сім’я повинна базуватись на родинних цінностях, сімейних традиціях, взаємних обов’язках членів сім’ї.

Дана робота спрямована на формування уявлення про проблему насилля й жорстокості та їх наслідків, а також на профілактику домашнього насильства та на здобуття навичок комунікацій в сім’ї.