Шановні працівники державної виконавчої служби! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Дата: 17.12.2021 08:00

17 грудня своє професійне свято відзначають люди, чия самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права, люди, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.

Сумлінність, неупередженість та здатність знаходити правильні рішення у найскладніших ситуаціях – це ті чесноти, яким має слідувати кожен представник цієї важливої та відповідальної професії.

Тож, шановні працівники державної виконавчої служби, щиро вітаємо вас із професійним святом та бажаємо нових професійних звершень та успіхів у справі служіння закону та громадянам. Нехай мир і злагода панує у ваших оселях! Нехай вірність обов’язку і надалі буде життєвим кредо усіх працівників державної виконавчої служби, а професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян!

Голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк