Щиро вітаємо з Днем працівників архівних установ України!

Дата: 24.12.2021 08:10

Сьогодні відзначають професійне свято працівники, які надають архівні довідки, копії та витяги з документів, потрібні для забезпечення соціального захисту, збереження прав та законних інтересів людей.

Без перебільшення, архівні працівники - вартові історії та родоводу, здобутків сім'ї, установ, що складаються в історію України.

За кожним із документів - доля людей, історія родин, землі, споруд, вулиць, що стане підґрунтям у складанні літопису нашого Коростенського району, родоводу його мешканців.

Висловлюю всім архівістам району слова вдячності за щоденну кропітку працю, наполегливість і сумління, особистий внесок у розвиток архівної справи та збереження історико-культурних надбань нашого краю.

Сердечно бажаю всім працівникам та ветеранам архівної справи невичерпної енергії, вдалих пошуків і цікавих знахідок, міцного здоров’я, благополуччя та щастя у родинах!

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк