Кубок Абдули Усенова з нагоди 78-ої річниці визволення Коростенщини від німецько-фашистських загарбників

Дата: 29.12.2021 10:19

26 грудня на базі спортивного залу ТДВ "Коростенський щебзавод" відбулись районні змагання з волейболу серед чоловічих команд на Кубок Абдули Усенова, приурочені 78 річниці визволення Коростенщини від німецько-фашистських загарбників. Змагання були започатковані в 1991 році Коростенською районною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

В змаганнях взяли участь команди Ушомирської територіальної громади, міста Коростеня та командаТДВ «Коростенський щебзавод».

В напруженій боротьбі перемогу та Кубок здобула команда ТДВ «Коростенський щебзавод», друге місце виборола команда Коростеня, третє – команда Ушомирської територіальної громади.

Команди-переможці нагороджені подяками Коростенської районної державної адміністрації.

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури та спорту райдержадміністрації вітає переможців змагань та щиро дякує голові федерації волейболу Коростенщини Віктору Шубі за спонсорську підтримку проведення даних змагань та Володимиру Мужчуку за співпрацю в організації проведення турніру.

Жанна Сидоренко,

головний спеціаліст відділу освіти,

охорони здоров’я, культури та спорту

Коростенської районної державної адміністрації.