Національно-патріотичне виховання молоді є важливою складовою незалежної самостійної держави, — Юрій Денисовець

Дата: 29.12.2021 15:46

Сьогодні, 29 грудня, в Житомирській ОДА відбулося засідання обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики.

Участь у засіданні взяли заступник голови облдержадміністрації Юрій Денисовець, керівники профільних структурних підрозділів ОДА, голова молодіжної ради при облдержадміністрації Вікторія Безсмертна, голова консультативної ради у справах ветеранів та родин загиблих при Житомирській ОДА Михайло Сліпченко, члени комісії.

Учасники розглянули два важливих питання, зокрема:

• функціонування молодіжної ради при Житомирській обласній державній адміністрації та перспективи її розвитку на 2022 рік;
  • проведення військово-патріотичних вишколів для молоді у 2022 році.

Заслухавши та обговоривши інформацію, члени координаційної ради вирішили активізувати роботу з територіальними громадами щодо створення молодіжних рад на місцевому рівні та спільно з Житомирським обласним військовим комісаріатом розглянути можливість проведення наступного року військово-патріотичних вишколів для молоді.