Поліцейські Коростенщини допомагають водіям, які потрапили у пастку негоди. ВІДЕО

Дата: 11.01.2022 15:42

Працівники сектору реагування патрульної поліції Коростенського райуправління допомагають кермувальникам транспортних засобів, які через складні погодні умови опинилися у непередбачуваних обставинах.

Сьогодні поліцейські допомогли водію автомобіля «Форд», який рухався автодорогою між селами Бондарівкою та Омелянівкою Коростенського району і, не впоравшись із керуванням, з’їхав з проїзної частини.

Інспектори зупинили інший транспортний засіб та з його участі витягли легковик із засніженого узбіччя. На щастя, ніхто не постраждав. Водій подякував правоохоронцям за швидке реагування.

Натомість поліцейські наголошують водіям: у разі потрапляння у складну ситуацію негайно телефонуйте на спецлінії "102" або "101".