Нехай тепло у вашому домі буде безпечним!

Дата: 14.01.2022 10:17

Для запобігання надзвичайних ситуацій та пожеж до та під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні правила пожежної безпеки. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорювати в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: виклик пожежно-рятувальної служби «101», першочергова евакуація дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.

Обов’язково роз’яснюйте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуйтесь певних правил:

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо;
  • не паліть у ліжку;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроприлади великої потужності;
  • подбайте про справність печей та обігрівальних приладів;
  • електрообігрівальні прилади встановлюйте на негорючій основі;
  • дотримуйтесь відстані від приладів електроопалення до горючих матеріалів (не менше 0,25м);
  • забороняється застосовувати для розпалювання печей і камінів бензин, гас, дизельне паливо та інші легкозаймисті рідини.

Коростенське районне управління Головного управління
ДСНС України у Житомирській області