З найкращими вітаннями до голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка завітали маленькі колядники

Дата: 14.01.2022 13:01

Сьогодні, вже традиційно в гості до голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка завітали обдаровані гарним голосом діти. Дітлахи у святкових вбраннях та з гарними, добрими оченятами колядували, щедрували та посівали.

"Щиро дякую священнику Євгенію - керівнику дитячого юнацького хору собору Різдва Христового за виховання чудових колядників, і окреме дякую, що завітали до нас", - написав на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук очільник Коростенського району.

В свою чергу всі працівники райдержадміністрації теж подякували за неймовірне виконання колядок і щедрівок вихованцям і керівнику дитячого юнацького хору та  радо привітали дітей зі святом, а голова адміністрації Юрій Тарасюк вручив солодощі кожному коляднику.