Вітання голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка з Хрещенням Господнім

Дата: 19.01.2022 08:00

Сьогодні ми з усім православним світом відзначаємо велике свято — Хрещення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.

У цей день освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської святої води. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.

Щиро бажаю, щоб ця свята вода, благословенна самим Господом, зцілила кожного із нас, і ми зуміли очистити свої серця від усього недоброго, і наповнили їх любов'ю, миром та великим бажанням бути гідними громадянами нашої славної держави, ім'я якій Україна.

Бажаю кожному з вас міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя, яскравого і теплого сонця, якщо не на небосхилі, то в душах і серцях! І хай чудо Водохреща надихає всіх на добрі та праведні справи. Щедрого і радісного свята!

голова Коростенської РДА

Юрій ТАРАСЮК