Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк привітав багатодітні сім’ї з новорічними святами

Дата: 19.01.2022 12:23

19 січня, в це світле християнське свято Хрещення Господнє, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно з головою Коростенської районної ради Юлією Гаєвською, заступницею голови Коростенської районної ради Оленою Харченко та депутатом районної ради Сергієм Грищенком завітали до Лугинської територіальної громади Коростенського району.

Діточок привітали зі святами, побажали гарного навчання в новому році, міцного здоров’я та Божої ласки. Подарували солодкі подарунки та продуктові набори.

Також поспілкувалися з батьками щодо соціальних виплат на виховання дітей, дізнались які є побутові проблеми та пообіцяли прикласти максимум зусиль аби допомогти у їх вирішенні.

«Від щирого серця бажаю вам здійснення мрій, справжньої дитячої радості, легких домашніх завдань та іспитів. Будьте здоровими, нехай усмішки не сходять з ваших облич та ніщо не затьмарює вашого щасливого дитинства» - звернувся до дітей голова Коростенського району Юрій Тарасюк.