Дільничні офіцери розповіли жителям територіальних громад про результати роботи за минулий рік

Дата: 20.01.2022 09:35

Дільничні офіцери Коростенського райуправління, відділу поліції №1 (м. Овруч), відділення поліції №1 (м. Малин) та відділення №2 (м.Олевськ) розповіли жителям територіальних громад про результати роботи за минулий рік, а також обговорили наявні нагальні питання безпеки та правопорядку.

Так, упродовж 2021 року дільничні Коростенщини розглянули майже 5,5 тис. звернень громадян та припинили більше 12 тис. правопорушень, серед яких понад 4 тис. порушень антиалкогольного законодавства, майже 2 тис. порушень правил щодо карантину людей, понад 250 фактів дрібного хуліганства тощо. До суду скеровано понад 1,1 тис. адміністративних матеріалів відносно домашніх кривдників.

Серед розкритих кримінальних правопорушень більше сотні крадіжок, 38 фактів пов’язані із незаконним обігом наркотиків, ще 6 – з нелегальним поводженням зі зброєю та боєприпасами. Окрім цього, дільничні встановили 10 осіб, які переховувались від органів досудового розслідування.

Упродовж минулого року дільничні офіцери працювали із жителями району, які підпадають під адміністративний нагляд, відвідували сім’ї, які опинились у скрутних життєвих обставинах, проводили профілактичні бесіди зі школярами.

Днями перед активом Коростенської міської громади відзвітувалися дільничні офіцери. Минулого року на території міста та прилеглих сіл дільничні розкрили понад 120 кримінальних і припинили 3460 адміністративних правопорушень, кожне шосте з яких – випадки домашнього насильства. Майже 800 оформлених матеріалів стосувались порушень антиалкогольного законодавства.