Безбар’єрність: вже доступний мультфільм про важливість толерантного спілкування. ВІДЕО

Дата: 20.01.2022 12:31

Мультфільм створено ГО «Безбар’єрність» в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Один герой у двох абсолютно різних реальностях. Першій, де суспільство нетерпиме до різноманіття і манерою взаємодії та спілкування створює бар’єри. Другій, де до людини старшого віку ставляться з повагою і, відповідно, проявляють її у словах.

Мультфільм створено, щоб в ігровій формі показати важливість толерантного спілкування. Що те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути, або відкинути за бар’єри.

«Довідник безбар’єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської. Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Аналітичну та технічну підтримку проєкту надавала ГО «Безбар’єрність». Упорядниця Довідника – Тетяна Касьян, ілюстраторка – Ольга Дегтярьова.