З нагоди Дня Соборності України в Коростенському районі відбудуться урочистості. АНОНС

Дата: 20.01.2022 16:08

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки 1918 року та Акт Злуки українських земель рівно через рік – 1919-го. З нагоди державного свята в Коростенському районі пройде ряд урочистих заходів.

Малин

З нагоди Дня Соборності України 21 січня 2022 року о 9.00 у Малині, біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбудуться урочистості та покладання квітів.

Коростень

21 січня 2022 року о 12.00 в Коростенській центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбудеться тематичний вечір до Дня Соборності України.

Лугини

21 січня 2022 року об 11.00 з нагоди Дня Соборності України відбудеться покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Народичі

11:00 – покладання квітів у Свято-Миколаївському парку

12:00-13:00 – формування живого ланцюга єдності крім того, по закладам культури:

Народицька селищна бібліотека: «В Єдності наша сила» – огляд літератури.

«З Україною в серці» – гра-вікторина (Базарська с/б);

«Привітай Україну зі святом єдності.» – акція (В’язівська с/б);

«Єдність, якою ми живемо» – пізнавальнагодина (Закусилівська с/б);

«День Соборності та Свободи України» – історичнагодина (Заліська с/б);

«Сторінки історії» – інформаційнагодина (Клочківська с/б);

«Як добре ти знаєш свою країну?» – літературно-історична вікторина (Ласківська с/б);

«Соборність – найцінніший скарб» – інформ-хвилинка (Латашівська с/б);

«Україна соборна і незалежна» – інформаційна година (Новодорогинська с/б);

«Соборна мати Україна» – літературний мікс (Норинцівська с/б);

«Україна – Соборна країна» – інформаційна хвилинка (Селецька с/б);

«Славетна держави мить, що об’єдналаУкраїну» – бесіда (Радчанська с/б);

«На шляху до Соборної України» – інформаційна година (Стародорогинська с/б)

Олевськ

21 січня 2022 року об 10.00 біля меморіалу пам'яті загиблим воїнам-учасникам АТО відбудеться мітинг з нагоди Дня Соборності України.

Овруч

21.01.22 р. (п'ятниця) об 11:20 – патріотичний квест для молоді "В єднанні сила і міць держави", Молодіжний центр Овруцької центральної бібліотеки ім. А. Малишка.

22.01.22 р. (субота) о 12:00 - мітинг з нагоди Дня Соборності України, сквер Т. Г.Шевченка.

Крім того, заплановано оформлення виставок тематичної літератури у бібліотеках громади, проведення тематичних уроків у закладах освіти.

Іршанськ

21.01.2022 р. о 14:00 біля пам’ятника Героям Небесної Сотні в смт. Іршанськ відбудеться міні-мітинг з нагоди Дня Соборності, урочисте покладання квітів до пам’ятника за участі керівництва громади, працівників органу місцевого самоврядування, учнівської молоді, громадськості. Яскравим проявом єдності, волі українського народу до свободи, стане флешмоб «ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ», де усі учасники заходу візьмуться за руки відтворивши живий ланцюг на честь об’єднання України. Кожен учасник флешмобу буде мати наліпку з українсько символікою.

У закладах загальної середньої освіти громади заплановано низку заходів, виховних годин «Україна в нас одна», «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг», інформаційні хвилинки.

У бібліотечних закладах громади заплановано історико-патріотичні бесіди з відвідувачами, оформлено виставку літератури «Соборна. Вільна. Єдина»

Іршанський Центр естетичного виховання проведе Арт-акцію вихованців гуртків образотворчого мистецтва «Україна- єдина країна», організовано виставку  творчих робіт «Україна у серці».